→Pro holky

Jsi připravená na sex?

7. prosince 2008 v 13:20 | Petula♥

Jsi připravená?

Anorektický muž?Je jich čím dál víc

23. října 2008 v 21:20 | Petula♥
Anorexie není jen záležitostí dívek, postihuje také muže. Módní diktát totiž není omezen jen na křehčí pohlaví, stále více také zasahuje muže. I jim časopisy předhazují, jací mají být, aby byli sexy. 7. listopadu 2007

Věci co bys neměla do budoucna dělat

21. září 2008 v 0:13 | Petula
To by sis měla dát do budoucnosti na seznam věcí které nemáš dělat...

Jak zatočit s lupy?

13. září 2008 v 22:51 | Petula♥
Příčinou může být fénování, ale i sladkosti

Testuj

20. srpna 2008 v 9:50 | Petula♥
V tomhle testíku si nejprve musíte dát otázky...a to tak že při tom budete myslet na svýho idola:D....je tam třeba černovlasý...je-li odpovíš ano...na všechny otázky na které odpovíš ano si zapamatuješ nebo si někam napíšeš jejich číslo no a v odpovědích si to číslo najdeš...no a už víš jak si ten tvůj stojí a leží:D..

Na tyhle věci se ho neptej

9. června 2008 v 14:38 | Petula
Mají mě tvoji kámoši rádi?"
Většina kluků o takových věcech moc nepřemýšlí. Holku berou v pohodě, dokud neudělá něco, co je naštve. Takže jestli nejsi panovačná, majetnická a nesmrdí ti nohy:-), jeho kamarádi si nejspíš myslí, že jsi O.K. To ale neznamená, že by tě automaticky považovali za úžasnou, báječnou, zkrátka jedinečnou holku. Než tě začnou mít doopravdy rádi, nějaký čas to potrvá. Navíc chodíš s jejich kámošem, který na ně najednou nemá tolik času jako dřív, takže nemůžeš čekat, že tě budou zbožňovat! Podtrženo a sečteno: pokud ti tvůj kluk nedává jasně najevo, že se do jeho party hodíš asi jako Eskymák na rovník, nejspíš je všechno v pořádku. To je povzbuzující, co:-)? Hmm. Ale jdeme dál!
"Proč mě před kamarády nevezmeš za ruku?"

Blázníš? Možná tomu nebudeš věřit, ale 90 % klučičí konverzace = nelítostné popichování. Stačí, aby ho kámoši jednou viděli, jak se s tebou hladí a líbá, a přezdívku "Mazel" už mu nikdo neodpáře. Za takové ponížení mu to vážně nestojí... Možná ti to vadí, ale nic s tím holt nenaděláš. Na veřejnosti ti začne projevovat lásku až tak po roce vztahu (pokud není extrémní citlivka:-). A ještě jen pod zástěrkou tmy. Srab.
"Proč nejsi romantičtější?"

Kluci považují slovo "romantik" skoro za nadávku. Romantik je podle nich ztroskotanec, který nosí holkám tulipány, aby jim nějak vynahradil, že není dost zábavný nebo hezký. Takže když se svého kluka zeptáš, proč ti někdy nekoupí kytku, nejspíš znechuceně obrátí oči v sloup. Tvoje otázka mu připadá stejně ulítlá, jako kdyby ses ho zeptala: "Proč nenosíš kožené kalhoty?" Kluci jsou od přírody praktické bytosti. Připadá jim zbytečné vyhazovat peníze za kytky, které stejně za pár dní zvadnou a skončí v odpadkovém koši. To tě raději pozvou na zmrzlinu nebo na párek v rohlíku. Obrácená logika - ale taky má něco do sebe. No... musíš se trochu snažit do ní vniknout.
"Chodíme spolu?"

I když je do tebe kluk po uši zamilovaný, nechává si dost dlouho otevřená zadní vrátka. Nezávazné flirtování mu připadá mnohem lepší (víc vzrušující?) než vážný vztah. Co kdyby potkal lepší holku? Zní to sice šíleně, ale tvůj miláček fakt tajně věří, že se v bufetu na rohu jeho ulice jednoho dne zjeví Britney a pozve ho na rande:-). Proto s tebou dělá všechno, co ke vztahu patří, ale v duchu to nenazývá "chozením". A když se ho zeptáš: "Chodíme spolu?", usoudí, že tady končí všechna legrace. Možná na tebe zkusí staré známé: "Poslyš, zlato, nechtěl bych to uspěchat." Což tě docela naštve, protože bys ráda věděla, na čem jsi, a koneckonců jsi to ty, s kým se líbá v noci v průchodu, tak o jakém uspěchávání to kruci mluví? No jo, no. A recept? Nenuť ho, aby ti odpovídal. Neptej se. Nepátrej a nepřepínej:-).
"Líbám líp než tvoje bejvalá?"

Tak to je složitá otázka. Vážně chceš znát pravdu? Ráda bys slyšela, že jsi jednička, jenže se můžeš dozvědět pravý opak. Pozor, kluci mají sklony k brutální upřímnosti. Jestli ti sám od sebe neřekl, že skvěle líbáš, možná si to nemyslí. Představ si, jak by ti bylo, kdyby odpověděl: "Ne, moje bývalá líbala jako bohyně. Na ni nemáš." Raději si mysli, že líbáš stejně dobře, jako David Beckham střílí penalty - ale že tvůj kluk je příliš stydlivý na to, aby tě za líbací triky pochválil. Vůbec si nepřipusť, že bys mohla být míň hezká/chytrá/svůdná než jeho bývalá, a prostě to neřeš - teď je přece s tebou:-)!
"Miluješ mě?"

Když kluk začne chodit s holkou, je mu jasné, že jí jednoho dne bude muset vyznat lásku. Přesto ten okamžik odkládá, dokud to jde. V ideálním případě bys mu mohla ulehčit situaci. Pověz: "Miluju tě," a povytáhni obočí, jako by ses ptala: "A ty?" Tvůj kluk nejspíš zamumlá: "Ehm… jo… já tebe taky." To je úspěch! Romantika, co? I dílčí vítězství je ale vítězství. Časem ti určitě vyzná lásku, aniž bys ho k tomu musela dokopat:-). Tip: Neříkej mu, že ho miluješ, hned na druhém rande. Mohl by se zatvářit vyděšeně a vycouvat jen proto, že to zatím necítí stejně. A to by byla škoda!
Na co se ho nikdy, ale NIKDY neptej:

"Na co myslíš?" * "Co si mám vzít dnes večer na sebe?" * "Jaká rtěnka/oční stíny/lak na nehty se ti na mně líbí?" * "Zhubla jsem?" * "Připadá ti moje kámoška/ségra zábavnější než já?" * "Vysvětlíš mi, co znamená ve fotbale ofsajd?" * "Chodíš rád nakupovat?" * "Mám v těch kalhotách velkej zadek?" * "Že ti nebude vadit, když se s náma můj mladší brácha bude dívat na televizi?" * "Ty se na mě zlobíš?"

Jak mít ty nejvoňavnější tenisky

4. června 2008 v 19:13 | Petula
• Nacpi do každé boty několik nepoužitých čajových sáčků a nech je tam několik dnů.
• Vysyp boty uvnitř dětským pudrem.
• Kápmi dovnitř několik kapek esenciálního oleje - vyzkoušet můžeš tea tree oil, růžový nebo peprmintový olej.
• Naplň dvě ponožky stelivem pro kočky (pokud možno takovým, které tvoje kočka ještě nepoužila) a nech je v botách přes noc.
• Namoč několik papírových kapesníčků do aviváže, pak je strč pod vnitřní vložky bot a nech je tam přes noc.

Desatero přikázání pro super rande

4. června 2008 v 19:12 | Petula
1. Vyber si vůni!
Kluci milujou holky, které mají vkus a umí si vybrat hezkou vůni. Chce to jemný, nejlépe neparfémovaný deodorant do podpaždí, trochu vůně do vlasů, na krk, na zápěstí do míst, kde jsou tepny a do kolenních jamek. Možná jednou po letech, až se vrátíš k té samé vůni, tak si vaše první rande vybavíš do nejmenších detailů.
Tip GIRL: Nezkoušej žádnou těžkou vůni své mamky, i když jde o prestižní značku. Naopak si vyber co nejněžnější variantu a pokud ho chceš opravdu okouzlit, nech ho, ať tě políbí do tvých voňavých vlasů. Pro kluky není nic erotičtějšího než voňavá hříva!
2. Buď přesná
Jestli si myslíš, že budeš zajímavá a on ještě natěšenější, když ho necháš čtvrt hodiny čekat, pěkně se pleteš! Až totiž dorazíš, najdeš ho tam minimálně pěkně naštvanýho - pokud už nebude na cestě domů.
Tip GIRL: Nejideálnější bude, když na místo setkání nebo někam poblíž dorazíš o 5minut přív. Budeš tak mít dostatek času ,,rozdejchat" nervozitu, přetřít pusu leskem a vykráčet se zářivým usměvem zpoza rohu :-)
3. Na oblečení záleží
Ale jinak, než si myslíš! Pro kluky nemůže být horšího zklamání, než když pozvou na rande ulítlou skejťačku a ko kavárny pak na jehlách přicupitá bárbína v mini a s výśtřihem až k pasu. Ne, že by se kluci zádi nepodívali, ale na první rande se prostě takový výhled nehodí.
Tip GRIL: Úplně nejlepší bude, když dorazíš v oblečení, ve kterém tě zná ze školy nebo od chvíle, co jste se seznámili. Klidně si oblékni nové tričko, ale vždycky pamatuj na to, že se musíš cítit dobře a přirozeně. Sexy korzet si schovej na párty.
4. Líčení nepřeháněj!
Když přijdeš zmalovaná jako kraslice, bude na tebe tvůj miláček celoé rande čučet jako na ufouna. Kluky totiž děsí nánosy barev. Navíc není nic trapnějšího než odlepená umělá řasa nebo rozteklé Sestíny. A jestli si myslíš, že doma něžně zulíbá svou mikinu, kterou jsi mu zamazala rtěnkou, tak se prober. To tě spíš prokleje!
Tip GIRL: Na té pořád omílané přirozenosti fakt něco je! Kluci milujou svěží holky. Nic proto nezkazíš tónovacím krémem, řasenkou a bezbarvým leskem na rty. Budeš nakousnutí :-)
5. Najez se
Chápeme, že máš díky nervům na pochodu totálně sevřený žaludek a jedinné, na co nemáš pomyšlení je jídlo, ale něco sníst musíš. Zkus do sebe dostat alespoň müsli tyčinku. S plným žaludkem se budeš zaprvé cítit líp, zadruhé ti nebude na omdlení a zatřetí ti v nevhodnou chvíli nebude hlasitě kručet v břiše. Nebo bys ráda vyplnila chvíle ticha právě tímto způsobem?
Tip GIRL: Jestli nestíháš, vezmi si s sebou do kabelky jablko nebo sušenku a slupni ho až cestou na rande. Jo a pozor na drobečy u pusy a mezi zuby! Zrcátko v kabelce to jistí!
6. Vyber správné místo!
Sejděte se na takovém místě, kde se budete cítit fajn a kde na sebe budete mít klid! Což rockovej klub ani diskotéka není. Je tam spousta rušivých elementů a nedozvíte se o sobě absolutně nic! Odlehlý park ale také není dobrý nápad. Tam je pro změnu toho ticha až moc. Vymyslete něco mezi tím.
7. Mluv!
Trapné ticho je noční můrou všech randících! Jestli tvůj objev nepatří zrovna mezi ukecané týpky, je dost možné, že témata hovorů budou záviset na tobě.Aspoň pro začátek určitě :-) Pokud bude ale vytrvale mlčet a za celou dobu zahuhlá maximálně jo nebo ne, zvaž, jestli o někoho takového s pusou na zámek vůbec stojíš.
Tip GIRL: Snaž se rozhýbat konverzaci obecnými otázkami např. ,,Na čem jsi byl naposledy v kině? Co zrovna teď sjíždíš v iPodu? Plánuješ něco na víkend? Děláš nějaký sport?" Nech ho, ať se chytí a začne povídat sám. Na kluky je potřeba nespěchat a trochu jim ,,helfnout".
8. Buď přímá!
Vaše 1.rande se blíží ke konci, ty se cítíš jako v pohádce a chceš, abyste se scházeli a poznávali dál. Jenže on se zatím neprojevil, neřekl si o tvé telefonní číslo a ty vlastně nevíš, na čem jsi... Je nutné nechat to na něm nebo se můžeš odhodlat a projevit zájem o pokračování?
Tip GIRL: On se v tu chvíli určitě cítí určitě stejně jako ty a čeká buď na nějakou tvou reakci nebo náznak, který mu napoví. Buď tedy klidně akční a na rovinu se ho zeptej, kdy se zase sejdete. Předejdeš tím dlouhodobému vysedávání u mobilu a infarktovým stavům při každém jeho zapípání :-)
9. Buď sebevědomá!
Nechceme tě tím donutit k nepřirozené póze, díky které vkráčíš do kavárny jako lvice salónů a sjedeš ho povýšeným pohledem. To ne! Jen měj na mysli to, že když se tam proplížíš a budeš se vylekaně rozhlížet kolem sebe, určitě na něj nezapůsobíš. Maximálně se zamyslí nad tím, proč tě na to rande vlastně pozval.
Tip GIRL: Buď přístupná, usměvavá, vstřícná, nekuňkej a mluv nahlas a jasně. Na nic si nehraj, ale ani se zbytečně nestyď projevit.
10. K ničemu se nenuť!
Večer sis sice docela užila, přesto pořád pochybuješ? Tak se hlavně nepřemáhej a do ničeho se nenuť a už vůbec ne jen z lítosti k dotyčnému. Takhle by totiž city fungovat neměly a je lepší to ukončit hned, než to odkládat na dobu, kdy ho to možná bude bolet daleko víc.
Tip GIRL: Jestli ho nechceš úplně odepsat hned po prvním rande jen proto, že si nejsi jistá nebo tě úplně neuchvátil, a přitom chceš být férová, pak se s ním klidně ještě párkrát sejdi, než se definitivně rozhodneš, jak dál.

Rady pro kamarádství

4. června 2008 v 13:25 | Petula
Nejčastější chyby, které ničí kamarádství mezi spolužačkami
Měla jsi hodně kamarádek, se kterými jsi více či méně vycházela. Někdy ale vaše kamarádství náhle a nečekaně skončilo. Tušíš proč? My ti poradíme, protože spousta z vás dělá ty samé zbytečné chyby.
Víš, že: Nedodržení termínu setkání nebo vrácení poškozené věci jsou nejčastějšími příčinami konce dobrého přátelství? Co ještě vás může rozdělit? Někdy to vypadá, že jsou to jen malichernosti, ale život se přece skládá z drobností… Vidělas její kalhoty? Totálně out!
Jedna malá hloupost "Hele, zavolej radši někomu jinému, ať ti s tím úkolem poradí, protože já se teď dívám na film…""No jo, já vím, slíbila jsem ti, že na tebe počkám, ale já už jsem se nemohla dočkat, až si doma poslechnu to CDéčko...
Rozmlouvání kluka
Většina z nás takhle postupuje. Zamilovaná dívka nechce a také neumí naslouchat tomu, když někdo kritizuje jejího kluka. Když se jedna z kamarádek zamiluje, ostatní se velmi často dopouštějí obrovské chyby a míchají se do věcí těch dvou. Tohle je ta nejjednodušší cesta, jak svou kamarádku ztratit.
Kritizování
(i kdyby mělo být myšleno dobře) Všichni si po několika letech dobře pamatují rady a výtky, které byly sice míněny dobře, ale pěkně zabolely. "Nezlob se na mě, ale tvůj mobil je fakt dost hrozný. Nemá žádné funkce a navíc nemá ani moc hezký kryt. Tebe fakt baví? Já myslím, že bys ho měla vyměnit!""Ty víš, že jsem vždycky upřímná, tak ti musím říct, abys už tyhle kalhoty radši nenosila. Nesluší ti a dělají ti ještě větší zadek, než máš.""Jak tě ten film mohl tak dojmout, že ses dala do pláče? Vždyť byl neskutečně hloupý, to ti nedošlo?! Jsi fakt naivní."
Urážení rodičů nebo sourozenců
Kamarádka si o svých blízkých může mluvit a pomlouvat je, jak chce, ale ty se toho rozhodně vyvaruj. Nikdo, ani ty jako její kamarádka, nemá právo kritizovat její blízké. To, co si může dovolit říct dcera nebo sestra, by kamarádka nikdy neměla vypustit z úst.
Soupeření
Je hodně těžké těšit se z úspěchů druhých lidí. Spolužačky mezi sebou často soupeří, protože neumí přijmout cizí radost. Jana si do dneška pamatuje na to, když její spolužačka Kristýna dostala z testu z dějepisu jedničku a ona dvojku. Jana jí se závistí v hlase jakoby mimochodem řekla: "Celá třída si stejně myslí, že jsi si tu jedničku nezasloužila, protože na to nemáš." Kristýna si na příští hodinu od Jany odsedla. Teprve za měsíc Janě došlo, jak Kristýně ublížila. Jenže na nápravu už bylo pozdě.
Rozpitvávání nepříjemností
Když ti kamarádka ublíží, většinou si to dost dlouho pamatuješ, že je to tak? Nechceš se s ní vídat, děláš, že ji neznáš, nebo říkáš, že ses v ní zklamala… Jestli neumíš odpouštět, nepočítej s žádným trvalejším přátelstvím.
Nedostatek ostatních kamarádů
Eva si vzpomíná, jak se jí mamka jednou zeptala: "Copak kromě Markéty už žádná jiná holka neexistuje?" Dotklo se jí to a mamce to pak v duchu vyčítala. Za 14 dní ale dostala od Markéty lísteček, na kterém stálo: "Evo promiň, ale já bych chtěla mít ještě jiné kamarádky. Mám tě moc ráda, ale chtěla bych taky trávit čas s jinými holkami." Evě to bylo strašně líto. Vůbec nechápala, čím si takovou reakci zasloužila. Teď už to ale ví: byla kamarádce svou neustálou přítomností na obtíž

Jak nosit řasené topy

2. června 2008 v 20:56 | Petula
Možná vás jejich podivný tvar děsí, ale překonejte se. Na těle vypadá tento nabíraný střih naprosto dokonale!

Boty pro odvážné dámy

2. června 2008 v 20:46 | Petula

Ráda na sebe upozorňujete? Cítíte se jako ryba ve vodě, když jste středem pozornosti? Ráda se lišíte od ostatních? Chcete vypadat sexy? Otázek by bylo asi hodně, avšak odpověď je jedna - jste extravagantní a odvážná dáma.

Určeno pro všechny ženy

2. června 2008 v 20:32 | Petula
Jestliže je některá z Vás pokleslá, vzpomeňte si, že...


1. Jste krásné pohlaví.

2. Nepotřebujete nosit kravaty.

3. Sedět se skříženýma nohama Vás nebolí.

4. Jestliže se rozhodnete dělat práci, která je jinak výhradně mužská, jste průkopnicemi. Jestliže se muž rozhodne dělat práci, která je jinak výhradně ženská, je gay.

5. Vaše inteligence je srovnatelná s inteligencí jakéhokoliv muže... a Váš vzhled je lepší.

6. Jestliže někoho zabijete a řeknete, že to bylo v době tzv. menstruačního syndromu, mnohdy se dočkáte zmírnění trestu.

7. Váš mozek má stejnou kapacitu jako ten mužský, přestože máte o 6 biliónů neuronů méně. Vaše neurony jsou tedy výkonnější.

8. Jste schopny věnovat pozornost více věcem zárověň.

9. Vždy víte, kde máte ponožky.

10. Manželka prezidenta je nazývána "první dáma". Manžel prezidentky je nula v pozadí.


11. Pokud se vdáte za následníka trůnu, budete královny. Jestliže si muž vezme následnici trůnu, stane se jen manželem královny.

12. Jestliže jste podváděny, jste obětmi. Pokud nás podvádíte, jsme paroháči.

13. Vy se rozhodujete, kolik dětí mít.

14. Cítíte, když se ve Vás dítě pohybuje.

15. Vždy víte, že se jedná o vaše dítě.

16. Máte mateřskou dovolenou.

17. Gynekologická prohlídka je příjemnější než vyšetření prostaty.

18. Jste monogamní... přestože je potřebné vyzkoušet několik mužů, dokud nenaleznete toho, který stojí za to.

19. Vždy jste přítomny narození našich dětí.

20. Kojíte.


21. Jste ozdobami svateb.

22. Každý někdy slyšel o inspirující "múze".

23. Žijete déle.

24. Jste odolnější vůči bolesti a infekcím.

25. Máte méně srdečních problémů.

26. Méně se potíte.

27. Máte přednost při nástupu do záchranného člunu.

28. Jste citlivější.

29. Ženy, které žijí samy, jedí zdravěji.

30. Máte mezinárodní den. Tedy jste okouzlující!

Make-up

23. února 2008 v 19:21 | *PeťulQa*
MAKE-UPY

Tajemství uhrančivého pohledu

23. února 2008 v 19:18 | *PeťulQa*

Krásu svých očí můžete zvýraznit rafinovaným líčením. A od koho se tajemství dokonalého a sexy pohledu naučit lépe než od krásných hvězd, které úzkostlivě dbají na perfektní image.

 
 

Reklama