→Others

Další supa obrázky

5. dubna 2008 v 21:35 | Petula
Jetti Art Print by Gary FayeNasa Solar System PosterBest Friends Art PrintPath in the Oaks II, Louisiana Art Print by Monty NaglerCat and Mouse Art PrintFierce Grace Art Print by Tony StrombergA Brilliant Red Starfish Rests on a Coral Photographic Print by Wolcott HenryReluctant Dancer Art PrintEiffel Tower at Night Art Print by Cyndi SchickVenice Italy Art Print by Robert DownsSchloss Neuschwanstein PosterFrog Art Print by Tim FlachNew York, 1991 Art Print by Pamela HansonSouth Beach Art Print by Michael KahnLighthouse and Stormy Sea Art Print by Steve BloomVision: Mountain Reflection Art PrintPark Avenue at Night, New York City Art Print by Henri SilbermanMorning Texture Art Print by Harold SilvermanLittle Boy with Love Rock Art Print by Laura MonahanGrand Canyon National Park, Arizona Art PrintSt. Louis, Missouri Art Print by Jerry DriendlDescend Angel Art Print by John WimberleyHeaven Of Angels Art Print by Catherine AndrewsDedication: Jordan Pond Art Print by Dermot ConlanThe Storm Watcher Art Print by Mikel CoveyWorking Together Art PrintEstate Tulips Art Print by Cristin AtriaCosmopolitan Art Print by Judy MandolfThe Scripps Pier, 1966 Art Print by Ansel AdamsKindness: Hands Art PrintPlaza de Porlier, Oviedo Art Print by Alan BlausteinWaterfall, Mistaya River, Banff National Park, Alberta, CAN Photographic Print by Jack Hoehn
Krásný fakt!☻ty jo↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
White Tiger Cubs PosterBacio Art Print by Furman S. BaldwinTropical Scenery II PosterFlowers and Butterflies Art Print by Florian KleinefennAll About Cats Art PrintI Need A Hug PosterGirl's Best Friend Art PrintGreek Patio Art Print by Georges MeisCaff-FUR-ino Combo Art Print by Keith KimberlinForever and Always Art PrintDog On Newspapers PosterSimple Pleasures Art Print by Art Wolfe

Pozor!

5. dubna 2008 v 21:31 | Petula
Ahojte!Tak různě se koukám po blogách a na co nenarazím,na to že mi někdo kopíruje články!!!Nevadími že kopírujete,ale kopírujte se ZDROJEM,protože mi to kolikrát zabere takovou námahu.A pak vidím jak to má někdo skopčené bez zdroje.Ten si s tím nedal práci ale já ano.Tak pls kopírujte POUZE se ZDROJEM!!!!Dík.PaPaeonia Matted Print by Barbara Bordnick

Supa obrázky!

5. dubna 2008 v 21:31 | Petula
Nevím jak vám,ale mě se ti obrázky děsně líbí.
New York, New York, Brooklyn Bridge Art Print by Henri SilbermanCity That Never Sleeps Art PrintLunch Atop a Skyscraper, c.1932 Art Print by Charles C. EbbetsTee Time Art Print by Bettman ArchiveView over Manhattan, New York Art Print by Torsten HoffmanHidden Depths PosterAfternoon in Paris Art PrintParis, France, View of the Eiffel Tower Art Print by Sally GallLes Escaliers de Montmartre, Paris Art Print by BrassaïVenice Canal Art Print by Cyndi SchickUllswater, Glenridding, Cumbria Art Print by Mel AllenSolitude Art Print by David WinstonLe Reveil Art Print by Christian CoignyAfrican Skies Art PrintSteve Bloom - Dolphin Sunset Poster by Steve BloomGrand Central Station, New York City Art PrintBis Art Print by Pamela HansonInfinity Art Print by Gary FayeNew York, New York, Sky Over Manhattan Art Print by Henri SilbermanPipi Pigeon Art Print by Robert DoisneauBarcelonetta Art Print by Dona Ann MacAdamsThe Tree Art PrintAutumn Passage Art Print by Jim BrandenburgOro de Mexico Art Print by Woody WoodworthBelem Art Print by Philip PlissonPiano Legs Art Print by Ben ChristopherNew York Pond in Winter Art PrintAvenida de la Vida II Poster by Bertram BahnerWaterfall Lake Art PrintThe Earth Art Print by Pete Turner
To je moc,moc hezu↓↓↓↓↓↓☻☺☻
The First Kiss Poster by Kim AndersonDouble Duck Art Print by H. Armstrong RobertsBaby Pilot Poster by Kim AndersonThe First Rendezvous Poster by Kim AndersonForget-Me-Not Poster by Kim AndersonPicky Picky Art Print

Hlásky

5. dubna 2008 v 15:38 | Petula
Ahoj,vy mi tady píšete abych vám dala hlásky!Ráda vám dám,když někdo budete potřebovat,tak klidně.Ale podmínkou je že mi tu zanecháte alespon 1 komentík a že jsem občas třeba i zajdete.Myslím že to se dá ne.Za tem hlásek to stojí.Pa Petula♥.
A pokud s tímto někdo nesouhlasíte,tak mi to napište do komentíků!♥

Barevnost☻☺☻

5. dubna 2008 v 15:15 | Petula
Je to ve slovenštině,ale přečíst by jste to měli.

Puzzle

5. dubna 2008 v 15:08 | Petula
TADY si můžeš vytvoři jakékoliv puzzle.Chceš třeba Avril?Máš ji mít!Stačí mít jen její obrázek a máš.

Tajná přání

5. dubna 2008 v 15:08 | Petula
TADY se ti odhalí tvá tajná přání.☻☺☻

Co říkají přistižené ženy?

5. dubna 2008 v 15:06 | Petula
Angličanka:
Jamesi, kdybys mě byl včas informoval o tom, kdy přijdeš domů, mohli jsme se oba vyhnout této skutečně oboustranně trapné situaci.

Němka:
Hans, dnes jsi přisel z práce o 4 minuty a 45 sekund dřiv než obvykle. To mi budeš muset vysvětlit.

Francouzka:
Jean, dobře, že jdeš, tohle hovado uz nemůže.
Švédka:
To jsi ty, Olafe? Já už jsem sice hotova, ale Sven se ješte chce bavit, přidej se k nám.

Ruska:
Ivane, konečne pořadný chlap! Tenhle mi před tím ani po hubě nedal.

Židovka:
Izáku, to jsi ty? A kdo to potom, proboha, leži na mně?
Rumunka:
Dumitru, o nic se nestarej, zaplatil dopředu.

Maďarka (vyskočí z postele):
Ištváne, věřiš víc mně nebo svým očím?
Češka:
Pepo, můžeš bejt klidnej. Právě jsem se dozvěděla, že tohle je tvůj přiští šéf.

Slovenka:
Jano, čo iného som mu mala ponuknúť, keď si vyslopal všetku borovičku?
Rómka:
Dežo, držim ho tu už dvě hodiny,abys mu ukradl peněženku!

Tučnák

5. dubna 2008 v 15:06 | Petula
Klikni SEM a uvidíš..................Tučnák xD

Velikonoce

24. března 2008 v 21:59
Ahojte lidičky.Tak co jak jste dopadly holky???Dostaly jste moc?Já ani ne,mno......až na to že mám na nohách červene pruhy žea jednou mě polili.Tak jsme si užily Velikonoce a už jdeme zase do školy,to je otrava co?!Ale já se docela i těším.Hlavně na mojí nej kámošku Sančízu,už jsme se douho nevidely no.Tak se všichni mějte a užívejte života.

Jaké celebritě jsi podobný/á?

21. března 2008 v 0:00
TADY fakt jukněte a udělejte si to stojí to zato,ikdyž je to blbost,já to zkoušela a vyšlo mi tohle:
72% - Elisha Cuthbert
67% - Alexis Bledel ☻
66% - Scarlett Johansson
64% - Samantha Morton
63% - Barbara Hershey
63% - Kaley Cuoco ☻
62% - Alyssa Milano☻
61% - Jamie Lynn Spears ☻
61% - Vanna White
59% - Heather Graham
Tak až si to někdo uděláte tak pisněte do komentíků co vám vyšlo.Blbost mno................ale aspon se pobavíte ne

Zvířátka

16. února 2008 v 15:21 | Peťula **
Jdou prase a pes lesem. A prase řiká: "Psí počasí!" a pes na to: "A jak svinsky leje!"

Národnosti - Fun

16. února 2008 v 15:20 | Peťula **
Když NASA poslala první kosmonauty do vesmíru, zjistila, že inkoustová pera nefungují při absenci gravitace. Vyřešením tohoto problému pověřila konzultantskou společnost. Po deseti letech a 12 milionech dolarů Američané mají pera schopná psát v jakékoliv pozici a v rozmezí teplot 0 až 300 Kelvinů. Rusové používají tužky.
Víte co je rychlejší než vítr? Somálec se stravenkou.

Politici

16. února 2008 v 15:20 | Peťula **
"Po mateřské dovolené si moje manželka nemohla najít vůbec žádné místo a tak mi teď alespoň dělá asistentku." "Copak, ty jsi politik?" "Ne, nezaměstnaný."
"Proboha Karle, jenom aby nezvolili prezidentem zemědělce." "Pročpak?" "Aby to zase nezvoral."
Ronald Reagan se setkal s Gustavem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Já vím, že asi patnáct milionů voličů bude proti mně," povídá Raegan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás," zvolal Husák.

Z hospody

16. února 2008 v 15:19 | Peťula **
V hospodě si podnapilý muž prohlíží dva chlapíky u vedlejšího stolu. Nakonec mu jeden z nich povídá: "Žádný strach, nejste opilý. My jsme dvojčata." "Cože? Všichni čtyři?"

Potkají se tři....

16. února 2008 v 15:14 | Peťula **
Dívá se hluchý, slepý a beznohý na televizi. Zničehonic hluchý zařve: "Jé kluci, já slyším". Slepý na to: "Jé kluci, já vidím" Beznohý: "Držte huby, nebo vás nakopu."

Děti a škola

16. února 2008 v 15:13 | Peťula **
Student neumí a tváří se zoufale. Kantor ho osloví s otázkou. "Jak vy si vlastně představujete zkoušku na vysoké škole?" Student: "Jako rozhovor dvou inteligentů." Kantor: "No jo, ale co když jeden z těch dvou není inteligent, ale naprostej vůl?" Studen: "No, v tom případě inteligent bere index a odchází."

Černý humor

16. února 2008 v 14:57 | Peťula **
"Chtěl bych si koupit nějakého papouška." "Prosím, zrovna tady máme tenhle krásný exemplář, nádherně zpívá."
"No dobrá, ale jak dlouho se vaří?"

Vtipy O blondýnkách

13. února 2008 v 17:42 | Peťula **
Víš proč blondýnka nosí na přechod seno? Jde krmit zebru.

Origami

8. února 2008 v 14:27 | Peťula **
1) Vezmeme si bílý papír (nejlépe A4) a uděláme si čtverec, který přeložíme na polovinu.
 
 

Reklama