→My Chemical Romance- celebrity

Avatary MCR

14. června 2011 v 14:00 | Peťula **
avatar icon

Avatars - My chemical Romance

2. listopadu 2008 v 21:22 | Petula♥

Foto

24. dubna 2008 v 19:25 | Petula

Ray Toro

24. dubna 2008 v 13:35 | Petula
Profese
Kytarista
Datum narození: 15.07.1977
Místo narození: Newark, New Jersey
Znamení: Rak
Životopis:
Raymond Toro Ortiz se narodil 15. července 1977 (někdy se uvádí i 1978) v Newarku v New Jersey. Chodil na stejnou střední školu jako Gerard a Mikey a dali dohromady skupinu My Chemical Romance, v které je Ray hlavním kytaristou. Vymýšlí většinu písní a často pomáhá Frankovi s jeho kytarovými částmi. Má za sebou řadu zranění, např. velkou jizvu na hlavě od frankovi kytary. Před MCR hrál v New Jerseyských skupinách Rodneys a Haggis, jeho oblíbená kapela je Iron Maiden a nosí kontaktní čočky. Jeho jméno znamená,,moudrý ochránce"

Bob Bryar

24. dubna 2008 v 13:32 | Petula
Profese
Bubeník
Datum narození: 31.12.1979
Místo narození: předměstí Chicaga, Illinois
Znamení: Kozoroh
Životopis:
Bob Bryar se narodil 31. prosince 1979 na předměstí Chicaga v Illinois a v kapele My Chemical Romance nahradil v roce 2004 prvního bubeníka Matta Pelissiera. Bob byl ze začátku technik bicích u MCR a ti měli velké potíže se svým starým bubeníkem, takže ho nahradil právě Bob.V současnosti je jedním z nejlepších bubeníků na světě. Měl pár zranění, např. když ho vystrčili z autobusu nebo se porval. Uši si nechal propíchnout, když mu bylo 24 let a je fanouškem kapely Black Sabbath.

Mikey Way

24. dubna 2008 v 13:31 | Petula
Profese
Basskytarista
Datum narození: 10.09.1980
Místo narození: Newark, New Jersey
Znamení: Panna
Životopis:
Mikey Way se narodil 10. září 1980 v New Jersey v Newarku a začal se učit hrát na baskytaru, aby se mohl stát členem nové skupiny svého bráchy, Gerarda - My Chemical Romance. Také vymyslel jméno kapely podle románu Irvina Welshe: Ecstasy - Three Tales of Chemical Romance. Mikey je krátkozraký, má astma a kouří. Jeho oblíbenou kapelou je Anthrax, má rád hororové filmy od Schlocka a sushi - říká, že by ho mohl sníst tolik, kolik váží on sám.

Frank Iero

24. dubna 2008 v 13:29 | Petula
Profese
Kytarista
Datum narození: 31.10.1981
Místo narození: Belleville, New Jersey, USA
Znamení: Štír
Životopis:
Frank Iero je kytarista (Epiphone Les Paul Elite Series a obyčejnou z roku 1981 Zakk Wylde "Grail" Gibson Les Paul) Předtím, než se připojil k My Chemical Romance, hrál na kytaru ve skupině Pencey Prep, která náležela vydavatelství Eyeball Records.

Frank Anthony Iero se narodil 31. října 1981 (je tedy štír) v Belleville v New Jersey (tomuto městu dává přednost před většími jako jsou New York nebo Los Angeles). Mnoho lidí neví, jak správně vyslovovat jeho příjmení - je to tedy: "Eye-Year-Oh". Frank je vysoký 5,4 stopy, jeho oči mají barvu lískových ořechů a přírodní barvu vlasů má tmavě hnědou (nyní je obarvený na černo).

Rodina a dětství
Vyrůstal jen s mámou Lindou, které se s otcem Franka rozvedla (ten měl na něj ale v průběhu let veliký vliv). Stejně jako Gerard Way začínal ve skupinách již od svých 11 let. Frank chodil do katolické školy, během let se dokonce naučil vázat kravatu. Byl donucený jít na střední školu, jen se musel do pořádku, aby zde, na Rutgers University, vydržel celé čtyři roky.

My chemical romance
V současné době je kytaristou My Chemical Romance a je nejnovější (a zároveň nejmladší) člen skupiny. Hraje na Epiphone Les Paul Elite Series a z toho používá typ Marshall JCM900 a Sun Cabinet Amps. Do skupiny přišel, když se My Chemical Romance rozhodli, že potřebují dalšího kytaristu (kromě Raye Tora), aby rozšířil zvuk. Odešel z vysoké školy (a jiné skupiny, Pencey Prep), aby se mohl věnovat naplno My Chemical Romance. Kromě Pencey Prep hrál taky v Hybrid, Sector 12 a krátce s I Am A Graveyard.

Tetování a piercingy
Frank má mnoho tetování a piercingů, včetně vytetovaných písmen "N" a "J" na vnitřní straně spodního rtu (znamenají zkratku pro New Jersey, kde vyrůstal), dýňovou lucernu, kterou si nechal vytetovat ke svým 18. narozeninám (31.10 - Halloween) a slovo "Halloween" vytetované na prstě...a ještě další :-)

Oblíbené skupiny a záliby
Některé z jeho oblíbených skupin jsou Black Flag, American Nightmare, The Bouncing Souls a The Beastie Boys. Miluje čtení knih, nejradši má sérii Harryho Pottera. Bohužel měl zánět průdušek s zánět ucha, stejně tak měl i dva zlomené prsty na noze, čtyři odštípnuté zuby, odřené ruce, kolena a hlavu. Početné pohmožděniny a modřiny. Bohužel, stále kouří. Frank obdivuje Billie Joe Armstronga (frontman skupiny Green Day), skvěle se naučil hrát na kytaru tím, že ho napodoboval. Hraje na kytaru, která je podobná právě kytaře Billieho.

Gerard Way

24. dubna 2008 v 13:26 | Petula
Profese Zpěvák
Datum narození: 09.04.1977
Místo narození: Newark, New Jersey
Znamení: Beran
Životopis:
Gerard Way se narodil 9.dubna 1977 v Newarku v New Jersey, později se přestěhoval do Belleville. Je napůl Ital a napůl Skot. Jeho babička Elena ho naučila kreslit, zpívat a vystupovat. Již od 11 let začínal hrát ve skupinách. Je frontmanem kapely My Chemical Romance, kde hraje i jeho bratr Mikey na basovou kytaru.

V roce 2002 vydali album "I brought you my bullets, you brought me your love" a v červnu 2004 "Three cheers for sweet revenge". Popularitu si získali hitem I´m not OK(I Promise) a později s Helenou(song byl napsán k uctění Gerardovi a Mikeyho babičky), oba songy pochází z alba Three cheers for sweet revenge. V listopadu roku 2006 vydali zatím poslední album The black parade se kterým dobývají české hitparády. Gerard se nedávno zbavil závislosti na drogách a alkoholu, ale stále kouří cigarety. Nemá žádné tetování ani piercing, protože se bojí jehel. Jeho oblíbená kapela je Iron Maiden a je fanouškem Davida Bowieho.

My Chemical Romance a něco o nich!

24. dubna 2008 v 13:24 | Petula

Jak začínali

Členové kapely se znali už od střední školy, tehdy ale ještě nevěděli, že budou mít společnou kapelu. Po škole se načas rozešli, přesto zůstali v kontaktu.
Vznik MY CHEMICAL ROMANCE se datuje od roku 2000, kdy se kapela poprvé potkala v New Jersey na prvních společných zkouškách.

První úspěchy

Dva roky na to vydali svůj debut "I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love" a v roce 2004 přelomové a kritikou oceňované album Three Cheers for Sweet Revenge. To zaznamenalo celosvětově obrovský komerční úspěch a z MY CHEMICAL ROMANCE se rázem staly nové rockové hvězdy.
Starší hity jako "I'm Not Okay (I Promise)," "Helena" či "The Ghost of You" z alba Three Cheers for Sweet Revenge se dostaly poměrně bez problémů do vysílání amerických rádií či na MTV.
Čekání na nové album vyplnilo ještě loni na jaře vydání dvou DVD Life on the Murder Scene s bonusovým CD s nahrávkou živého vystoupení.

Čím bodují dnes

Nové album The Black Parade je jedním slovem skvělé! Je to rocková opera od začátku do konce. Desku provází "velký zvuk", kde nechybí ani doprovodný orchestr. Můžeme zde najít odkazy na velikány jako Queen, David Bowie, Green Day a samozřejmě hlavní složkou jsou samotní My Chemical Romance.
Album The Black Parade má na svém kontě již jeden velký megahit, singl "Welcome To The Black Parade". Ten díky hitparádě t-music znají velice dobře posluchači a diváci i u nás.Na předchozí úspěšný opus navazuje v pořadí druhý singl z alba s názvem "Famous Last Words", na nějž opět vznikl stylový videoklip.
Kapela při živé prezentaci a při koncertech dává zároveň důraz na vizualizaci a hojně využívá kostýmů. Producentem alba je Rob Cavallo, který stál i za obrovským comebackem skupiny Green Day v podobě alba American Idiot. O zvuk nahrávky se postaral Chris Lord-Alge.
 
 

Reklama