Babské rady na krásu, které fungují

21. listopadu 2012 v 12:59 | Peťula ** |  →Pro holky

Pivo, soda bicarbona a čajové sáčky - to vše můžete využít ve prospěch vaší krásy!Levné a účinné rady, které si mezi sebou ženy šuškají už po generace. Znáte je všechny a víte, že opravdu fungují?

Pivo a vlasy

Proč to zkusit? Látky obsažené v pěnivém moku jsou vlastně přírodní extrakty chmele a ječmene koncentrované v té nejkvalitnější vodě. Jestliže si celebrity myjí vlasy evianem, pak vy těm svým dopřávejte podobně kvalitní péči. Opláchnutí pivem jim vrátí lesk i sílu.

Na co si dát pozor?

Pivo má typický odér, který nevoní každému. Před důležitou schůzkou, plesem či večírkem tuto proceduru vynechte.

Jak to namíchat?
¼ hrnku teplé vody
2 čajové lžičky jablečného octa
¼ hrnku světlého piva
Vše smíchejte a použijte na konečné opláchnutí (po použití kondicionéru). Nezapomeňte vše důkladně spláchnout vodou. Kúru aplikujte pravidelně po dobu sedmi, maximálně deseti dnů.


Soda bicarbona s mlékem… a černé tečky

Proč to zkusit? Soda neutralizuje a v mléce se koupala už Kleopatra, aby byla krásnější. Obojí dohromady jemně vyčistí póry pleti.

Na co si dát pozor?
Na oči a na citlivou pleť. Budete překvapená, jak dobře to funguje.

Jak to namíchat?
1 čajová lžička sody
¼ hrnku mléka
Opět smíchejte vše dohromady a s pomocí make-upové houbičky jemně vtírejte krouživými pohyby tam, kde se ve vašem obličeji vyskytují černé tečky. Opláchněte čistou vodou. A opakujte podle potřeby.


Žena - 4


Máte jen pět minut a kosmetický problém? Nabízíme dvě ověřená a rychlá řešení!

Oteklé oči: O sáčcích s čajem nebo plátcích okurky asi víte. Stejně dobře fungují i brambory. Obsahují draslík a vitamin C, který s váčky zatočí.

Suché ruce: Smíchejte lžičku olivového oleje a lžičku krystalového cukru a použijte jako scrub. Mněte si ruce, dokud se cukr nerozpustí. Krystalky zbaví pokožku šupinek, zatímco olej ji dokonale promastí. Pak opláchněte a osušte, nejlépe papírovým ručníkem.

zdroj: doma.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama