Noc v muzeu

19. srpna 2008 v 20:09 | Petula |  Ostatní filmy [filmy/seriály]

Originální název:Night at the Museum
Motto:Všechno ožije
Typ filmu:Akční, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Rok výroby:2006
Režie:Shawn Levy
Hrají:Ben Stiller, Carla Gugino, Mickey Rooney, Bill Cobbs, Jake Cherry, Rami Malek, Pierfrancesco Favino, Steve Coogan, Paul Rudd, Owen Wilson, Dick Van Dyke, Ricky Gervais, Robin Williams, Kim Raver, Patrick Gallagher, Charles Q. Murphy, Mizuo Peck, Kerry van der Griend, Dan Rizzuto, Matthew Harrison, Jody Racicot, Anne Meara, Martin Christopher, Martin Sims, Randy Lee, Darryl Quon, Gerald Wong, Paul Chih-Ping Cheng, Teagle F. Bougere, Pat Kiernan

Popis:

Posvátné síně Přírodovědného muzea jsou plné těch nejúžasnějších exponátů - divoce vypadajících prehistorických stvůr, nelítostných starověkých bojovníků, dávno vymizelých kmenů, afrických zvířat a legendárních historických hrdinů - ti všichni zde nehnutě stojí, navždy zmrazení v čase. Nebo ne? V akčně-dobrodružné komedii NOC V MUZEU nový noční hlídač zjistí, že opravdové dobrodružství začíná teprve ve chvíli, kdy zaklapnou dveře za posledním návštěvníkem a zdánlivě nehybné exponáty si začnou užívat divoké noční rejdy.

Fantastické dobrodružství začíná v okamžiku, kdy si Larry Daley (BEN STILLER) - zkrachovalý snílek, který se svými vynalézavými nápady nikdy nenašel příliš velké uplatnění - pod tlakem nepříznivých okolností začne hledat obyčejné zaměstnání. Larry vždycky věřil, že byl předurčen k velkým činům. Nemá však sebemenší ponětí, k jak kolosálnímu a nebezpečnému úkolu se upsal v okamžiku, kdy s nechutí přijal práci nočního hlídače v muzeu. Před první směnou dostane do ruky velkou baterku, ohmataný manuál a je zanechán o samotě ve strašidelně opuštěném a obřím muzeu.

Ale počkat, co je to za šramot? Larry s němým úžasem sleduje, jak se prehistorická zvířata a slavné historické postavy jedna po druhé probouzejí k životu. Po mramorových chodbách se prohánějí Tyrannosaurus Rex a Attila Hun, mezi křehkými expozicemi korzují lvi s opicemi a Larry se marně snaží získat nad nastalým zmatkem kontrolu. Když se ocitne na samotném dně svých duševních sil, osloví Teddyho Roosevelta (ROBIN WILLIAMS), jednoho z nejslavnějších amerických prezidentů v historii, aby mu pomohl alespoň přežít noc. Vzrůstající obava, že přijde i o tuhle práci a znovu zklame svého syna Nicka, jej přiměje k neskutečné bitvě o záchranu muzea, v níž se konečně může stát tím smělým a neohroženým otcem, kterým chtěl vždycky být. Velký okamžik, na který čekal celou věčnost, právě nastal.

FOTKY

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 peace.boy ( esbééééčko ) peace.boy ( esbééééčko ) | Web | 19. srpna 2008 v 20:11 | Reagovat

Aojec Esboune, tak jak jedou prázdniny ???

Jinak sem ODZASTAVENEJ XD čily sem z5 x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama